Kontakt oss

Giverservice

Har du spørsmål om å gi gave eller om en gave du har gitt? Eller om en eksisterende eller ny Feltpartner-avtale? Se ofte stilte spørsmål eller kontakt Giverservice.

Giverservice svarer også på spørsmål du har om dør-til-dør-verving og gateverving, eller andre innsamlingsaktiviteter. 

Har du henvendelser om tilbud eller markedstjenester, ta kontakt Marked- og innsamlingsavdelingen.

Tlf: 21 04 24 52
Åpningstider: 09.00 - 16.00 (man - fre)
E-post: giverservice@legerutengrenser.no

Resepsjon

Tlf: 23 31 66 00
Åpningstider: 09.00 - 16.00 (man - fre)
E-post: epost@legerutengrenser.no

Besøksadresse

​Hausmannsgate 6
0186 Oslo

Postadresse

Postboks 8813 Youngstorget
0028 Oslo

Kontaktinformasjon ansatte

   Kommunikasjonssjef
   Silje Grytten
   Mob: +47 926 45 256
   E-post: silje.grytten@legerutengrenser.no
 
   Kommunikasjonsrådgiver / pressekontakt 
   Bjørn Ivar Voll
   Mob: +47 995 65 076
   E-post: Bjorn.Voll@legerutengrenser.no
 
   Kommunikasjonsrådgiver / myndighetskontakt
   Kristian Müller Andersen
   Mob: +47 992 38 842
   E-post: kristian.muller@legerutengrenser.no
 
   Kommunikasjonsrådgiver / kampanjeansvarlig
   Niclas Bakke Wicksell
   Mob: +47 920 40 203
   E-post: niclas.wicksell@legerutengrenser.no
 
   Myndighetskontakt / humanitærrådgiver
   Anna Fliflet
   Mob: +47 484 66 482
   E-post: anna.fliflet@legerutengrenser.no
 
   Redaktør for sosiale medier 
   Andrea Lyngholm
   E-post: andrea.lyngholm@legerutengrenser.no
 
Portrettfoto Grete-Lise ChristiansenMarkeds- og innsamlingssjef
Grete-Lise Christiansen
Mob: (+47) 995 23 478
E-post: grete-lise.christiansen@oslo.msf.org
 
 
Portrettfoto ansattCRM- og lojalitetsansvarlig
Aurora Utvåg
Mob: +47 466 122 15
E-post: aurora.utvaag@legerutengrenser.no
 
Portrettfoto ansattMarkedsansvarlig
Jenny Kjus Skaret
Mob: (+47) 916 47 687
E-post: jenny.skaret@legerutengrenser.no
 
Næringslivsansvarlig
Mari Kaupang
E-post: mari.kaupang@legerutengrenser.no
Ansvarlig testamenter og spesielle gaver
Ane Nustad
Mob: (+47) 941 22 952
E-post: ane.nustad@legerutengrenser.no
Rekrutteringsansvarlig feltarbeid
E-post: rekruttering@legerutengrenser.no
Portrettbilde ansattGeneralsekretær
Lindis Hurum
Mob: (+47) 970 89 292
E-post: epost@legerutengrenser.no
*For mediehenvendelser, kontakt silje.grytten@legerutengrenser.no
 
   Kommunikasjonssjef
   Silje Grytten
   Mob: (+47) 926 45 256
   E-post: silje.grytten@legerutengrenser.no
 
Portrettfoto Grete-Lise ChristiansenMarkeds- og innsamlingssjef
Grete-Lise Christiansen
Mob: (+47) 995 23 478
E-post: grete-lise.christiansen@oslo.msf.org
 
Portrettbilde ansattStrategisk leder – intern drift
Christian Sørensen
Mob: (+47) 936 26 272
E-post: christian.sorensen@legerutengrenser.no
 
Portrettbilde ansatt HR-sjef
Alan Lefebvre
Mob: (+47) 977 362 64
E-post: alan.lefebvre@legerutengrenser.no
 
 
 
Maritim rådgiver
Jack Herheim
Mob: (+47) 412 999 00
E-post: jack.herheim@legerutengrenser.no