Leger Uten Grenser
Hjem > Kontakt oss
Nyheter

Kontakt oss

Resepsjon

Tlf: 23 31 66 00
Åpningstider: 09.00-16.00 (man - fre)
E-post: epost@legerutengrenser.no

Giverservice

Tlf: 21 04 24 52
Åpningstider: 09.00-16.00 (man - fre)
E-post:  giverservice@legerutengrenser.no

Presse

Motta våre pressemeldinger på e-post. Klikk her for å registrere deg

Kommunikasjonssjef
Silje Grytten
Mob: (+47) 926 45 256
E-post: silje.grytten@legerutengrenser.no

Pressekontakt | Studenter Uten Grenser
Kristian Müller Andersen
Mob: (+47) 992 38 842
E-post:  Kristian.muller@legerutengrenser.no

Pressekontakt
Maria Philippa Rossi
Mob: (+47) 986 93 701
E-post: maria.rossi@legerutengrenser.no

Pressekontakt / kommunikasjonsrådgiver | Glemte kriser
Marte Woxen Burum
Mob: (+47) 988 40 132
E-post: Marte.burum@legerutengrenser.no

 

Redaktør for sosiale medier og innholdsprodusent
Marion Mossing
Mob: (+47) 941 98 349
E-post: marion.mossing@legerutengrenser.no

 

Myndighetskontakt
Trygve Thorson
Mob: (+47) 992 25 693
E-post: Trygve.Thorson@legerutengrenser.no

 

Næringslivsansvarlig
Lars Knudsen
Mob: (+47) 900 84 003
E-post: lars.knudsen@legerutengrenser.no
 

Event og presseansvarlig for feltarbeid
Aleksander Kulani Eide
Mob: (+47) 930 76 704
E-post: aleksander.eide@legerutengrenser.no
 

Programsjef
Kyrre Lind
Mob: (+47) 938 20 581
E-post: kyrre.lind@legerutengrenser.no

 

Senior programrådgiver | Maritim support
Jack Herheim
Mob: (+47) 412 999 00
E-post: jack.herheim@legerutengrenser.no

 

Testamenthenvendelser

Giveransvarlig testamenter og spesielle gaver
Ane Nustad
Mob: (+47) 940 12 420
E-post: ane.nustad@legerutengrenser.no

 

Rekruttering av feltarbeidere

Rekrutteringsansvarlig feltarbeid
Emilie Delcroix
E-post: rekruttering@legerutengrenser.no

 

Besøks- og postadresse

Besøksadresse:
​Hausmannsgate 6 
0186 Oslo

Postadresse:
Postboks 8813 Youngstorget
0028 Oslo

Mer i denne seksjonen  
Grunnprinsipper
Historie
Styret
Økonomi
Kontakt oss
Slik jobber vi
Naturkatastrofer
Å bære vitne
Glemte kriser
Logistikk i en nødsituasjon
Prosjekttyper
Slik er Leger Uten Grenser bygget opp
Leger Uten Grensers charter
Etiske retningslinjer
Programavdelingen
Leger Uten Grenser
Hjem > Kontakt oss
Nyheter

Kontakt oss

Resepsjon

Tlf: 23 31 66 00
Åpningstider: 09.00-16.00 (man - fre)
E-post: epost@legerutengrenser.no

Giverservice

Tlf: 21 04 24 52
Åpningstider: 09.00-16.00 (man - fre)
E-post:  giverservice@legerutengrenser.no

Presse

Motta våre pressemeldinger på e-post. Klikk her for å registrere deg

Kommunikasjonssjef
Silje Grytten
Mob: (+47) 926 45 256
E-post: silje.grytten@legerutengrenser.no

Pressekontakt | Studenter Uten Grenser
Kristian Müller Andersen
Mob: (+47) 992 38 842
E-post:  Kristian.muller@legerutengrenser.no

Pressekontakt
Maria Philippa Rossi
Mob: (+47) 986 93 701
E-post: maria.rossi@legerutengrenser.no

Pressekontakt / kommunikasjonsrådgiver | Glemte kriser
Marte Woxen Burum
Mob: (+47) 988 40 132
E-post: Marte.burum@legerutengrenser.no

 

Redaktør for sosiale medier og innholdsprodusent
Marion Mossing
Mob: (+47) 941 98 349
E-post: marion.mossing@legerutengrenser.no

 

Myndighetskontakt
Trygve Thorson
Mob: (+47) 992 25 693
E-post: Trygve.Thorson@legerutengrenser.no

 

Næringslivsansvarlig
Lars Knudsen
Mob: (+47) 900 84 003
E-post: lars.knudsen@legerutengrenser.no
 

Event og presseansvarlig for feltarbeid
Aleksander Kulani Eide
Mob: (+47) 930 76 704
E-post: aleksander.eide@legerutengrenser.no
 

Programsjef
Kyrre Lind
Mob: (+47) 938 20 581
E-post: kyrre.lind@legerutengrenser.no

 

Senior programrådgiver | Maritim support
Jack Herheim
Mob: (+47) 412 999 00
E-post: jack.herheim@legerutengrenser.no

 

Testamenthenvendelser

Giveransvarlig testamenter og spesielle gaver
Ane Nustad
Mob: (+47) 940 12 420
E-post: ane.nustad@legerutengrenser.no

 

Rekruttering av feltarbeidere

Rekrutteringsansvarlig feltarbeid
Emilie Delcroix
E-post: rekruttering@legerutengrenser.no

 

Besøks- og postadresse

Besøksadresse:
​Hausmannsgate 6 
0186 Oslo

Postadresse:
Postboks 8813 Youngstorget
0028 Oslo

 
STØTT OSS
Bli fast giver
Med private gaver kan vi hjelpe dem som trenger det mest, uavhengig av politikk og myndigheter.
ENGASJER DEG
Få nyhetsbrev
Få en dypere innsikt i vårt arbeid.

⇑  Til toppen