Leger Uten Grenser
Hjem > Kontakt oss
Nyheter

Kontakt oss

Resepsjon

Tlf: 23 31 66 00
Åpningstider: 09.00-16.00 (man - fre)
E-post: epost@legerutengrenser.no

Besøksadresse

​Hausmannsgate 6
0186 Oslo

Postadresse:

Postboks 8813 Youngstorget
0028 Oslo

Giverservice

Giverservice håndterer alle henvendelser vedrørende gaver og Feltpartner-avtaler.

Tlf: 21 04 24 52
Åpningstider: 09.00-16.00 (man - fre)
E-post:  giverservice@legerutengrenser.no

Presse

Motta våre pressemeldinger på e-post. Klikk her for å registrere deg

Kommunikasjonsavdelingen

Kommunikasjonssjef
Silje Grytten
Mob: (+47) 926 45 256
E-post: silje.grytten@legerutengrenser.no

Pressekontakt | Studenter Uten Grenser
Kristian Müller Andersen
Mob: (+47) 992 38 842
E-post:  Kristian.muller@legerutengrenser.no

Kommunikasjonsrådgiver | Glemte kriser
Marte Woxen Burum
Mob: (+47) 988 40 132
E-post: Marte.burum@legerutengrenser.no

Kommunikasjonsrådgiver
Lindis Hurum
Mob: (+47) 970 89 292
E-post: lindis.hurum@legerutengrenser.no

Redaktør for sosiale medier og innholdsprodusent
Marion Mossing
Mob: (+47) 941 98 349
E-post: marion.mossing@legerutengrenser.no

Humanitærrådgiver
Trygve Thorson
Mob: (+47) 992 25 693
E-post: Trygve.Thorson@legerutengrenser.no
 

Næringsliv

Næringslivsansvarlig
Lars Knudsen
Mob: (+47) 900 84 003
E-post: lars.knudsen@legerutengrenser.no
 

Testament og spesielle gaver

Testamenter og spesielle gaver
Ane Nustad
Mob: (+47) 940 12 420
E-post: ane.nustad@legerutengrenser.no
 

Programavdelingen i Norge

Programsjef
Kyrre Lind
Mob: (+47) 938 20 581
E-post: kyrre.lind@legerutengrenser.no

Senior programrådgiver | Maritim support
Jack Herheim
Mob: (+47) 412 999 00
E-post: jack.herheim@legerutengrenser.no
 

Rekruttering av feltarbeidere

Rekrutteringsansvarlig feltarbeid
Emilie Delcroix
E-post: rekruttering@legerutengrenser.no

 

Mer i denne seksjonen  
Grunnprinsipper
Historie
Styret
Økonomi
Kontakt oss
Slik jobber vi
Naturkatastrofer
Å bære vitne
Glemte kriser
Logistikk i en nødsituasjon
Prosjekttyper
Slik er Leger Uten Grenser bygget opp
Leger Uten Grensers charter
Programavdelingen
Leger Uten Grenser
Hjem > Kontakt oss
Nyheter

Kontakt oss

Resepsjon

Tlf: 23 31 66 00
Åpningstider: 09.00-16.00 (man - fre)
E-post: epost@legerutengrenser.no

Besøksadresse

​Hausmannsgate 6
0186 Oslo

Postadresse:

Postboks 8813 Youngstorget
0028 Oslo

Giverservice

Giverservice håndterer alle henvendelser vedrørende gaver og Feltpartner-avtaler.

Tlf: 21 04 24 52
Åpningstider: 09.00-16.00 (man - fre)
E-post:  giverservice@legerutengrenser.no

Presse

Motta våre pressemeldinger på e-post. Klikk her for å registrere deg

Kommunikasjonsavdelingen

Kommunikasjonssjef
Silje Grytten
Mob: (+47) 926 45 256
E-post: silje.grytten@legerutengrenser.no

Pressekontakt | Studenter Uten Grenser
Kristian Müller Andersen
Mob: (+47) 992 38 842
E-post:  Kristian.muller@legerutengrenser.no

Kommunikasjonsrådgiver | Glemte kriser
Marte Woxen Burum
Mob: (+47) 988 40 132
E-post: Marte.burum@legerutengrenser.no

Kommunikasjonsrådgiver
Lindis Hurum
Mob: (+47) 970 89 292
E-post: lindis.hurum@legerutengrenser.no

Redaktør for sosiale medier og innholdsprodusent
Marion Mossing
Mob: (+47) 941 98 349
E-post: marion.mossing@legerutengrenser.no

Humanitærrådgiver
Trygve Thorson
Mob: (+47) 992 25 693
E-post: Trygve.Thorson@legerutengrenser.no
 

Næringsliv

Næringslivsansvarlig
Lars Knudsen
Mob: (+47) 900 84 003
E-post: lars.knudsen@legerutengrenser.no
 

Testament og spesielle gaver

Testamenter og spesielle gaver
Ane Nustad
Mob: (+47) 940 12 420
E-post: ane.nustad@legerutengrenser.no
 

Programavdelingen i Norge

Programsjef
Kyrre Lind
Mob: (+47) 938 20 581
E-post: kyrre.lind@legerutengrenser.no

Senior programrådgiver | Maritim support
Jack Herheim
Mob: (+47) 412 999 00
E-post: jack.herheim@legerutengrenser.no
 

Rekruttering av feltarbeidere

Rekrutteringsansvarlig feltarbeid
Emilie Delcroix
E-post: rekruttering@legerutengrenser.no

 

 
STØTT OSS
Bli fast giver
Med private gaver kan vi hjelpe dem som trenger det mest, uavhengig av politikk og myndigheter.
ENGASJER DEG
Få nyhetsbrev
Få en dypere innsikt i vårt arbeid.

⇑  Til toppen