Kontakt oss

Giverservice

Har du spørsmål om å gi gave, en gave du har gitt, eksisterende eller ny Feltpartner-avtale? Se ofte stilte spørsmål eller kontakt Giverservice.

Giverservice svarer også på spørsmål du har om dør-til-dør- og gateverving, eller andre innsamlingsaktiviteter. 

Har du spørsmål eller andre henvendelser om årets TV-aksjon? Send en epost til post@tvaksjonen.no 

Tlf: 21 04 24 52
Åpningstider: 09.00 - 16.00 (man - fre)
E-post:  giverservice@legerutengrenser.no

Resepsjon

Tlf: 23 31 66 00
Åpningstider: 09.00 - 16.00 (man - fre)
E-post: epost@legerutengrenser.no

Besøksadresse

​Hausmannsgate 6
0186 Oslo

Postadresse

Postboks 8813 Youngstorget
0028 Oslo

Kontaktinformasjon ansatte

Ønsker du å motta våre pressemeldinger på mail? Klikk her for å registrere deg.
Har du spørsmål om innsamlingsaktiviteter eller dør-til-dør- eller gateverving? Ta kontakt med Giverservice.
 
Kommunikasjonssjef
Silje Grytten
Mob: (+47) 926 45 256
E-post: silje.grytten@legerutengrenser.no
 
Benedicte SørumKommunikasjonsrådgiver og pressekontakt
Benedicte Sørum
Mob: (+47) 920 17 786
E-post: benedicte.sorum@legerutengrenser.no
 
Kommunikasjonsrådgiver og pressekontakt 
Julie Marie Samseth Hansen
Mob: (+47) 917 06 115
E-post: julie-marie.samseth@legerutengrenser.no
 
Kommunikasjonsrådgiver og kampanjeansvarlig 
Marte Woxen Burum
Mob: (+47) 988 40 132
E-post: marte.burum@legerutengrenser.no
 
Kommunikasjonsrådgiver
Kristian Müller Andersen
Mob: (+47) 992 38 842
E-post:  kristian.muller@legerutengrenser.no
 
Myndighetskontakt 
Trygve Thorson
Mob: (+47) 992 25 693
E-post: trygve.thorson@legerutengrenser.no
 
Portrettbilde ansattRedaktør for sosiale medier 
Marion Mossing
Mob: (+47) 41 98 349
E-post: marion.mossing@legerutengrenser.no
 
Portrettbilde ansattMarkeds- og innsamlingssjef
Christian Sørensen
Mob: (+47) 936 26 272
E-post: christian.sorensen@legerutengrenser.no
 
CRM- og lojalitetsansvarlig
Aurora Malm Utvåg
Mob: (+47) 940 12 445
E-post: aurora.utvaag@legerutengrenser.no
 
Markedsansvarlig
Tor Øverbø
Mob: (+47) 471 75 750
E-post: tor.overbo@legerutengrenser.no
 
Næringslivsansvarlig
Mari Kaupang
E-post: mari.kaupang@legerutengrenser.no
Ansvarlig testamenter og spesielle gaver
Ane Nustad
Mob: (+47) 941 22 952
E-post: ane.nustad@legerutengrenser.no
Rekrutteringsansvarlig feltarbeidRekrutteringsansvarlig feltarbeid
Emilie Delcroix
E-post: rekruttering@legerutengrenser.no
Portrettbilde ansattGeneralsekretær
Lindis Hurum
Mob: (+47) 970 89 292
E-post: lindis.hurum@legerutengrenser.no
*For pressehenvendelser og foredrag ta kontakt med julie-marie.samseth@legerutengrenser.no.
 
Kommunikasjonssjef
Silje Grytten
Mob: (+47) 926 45 256
E-post: silje.grytten@legerutengrenser.no
 
Portrettbilde ansattMarkeds- og innsamlingssjef
Christian Sørensen
Mob: (+47) 936 26 272
E-post: christian.sorensen@legerutengrenser.no
 
Portrettbilde ansattØkonomisjef
Hans-Johan Strømnes
Mob: (+47) 900 18 817
E-post: hans-johan.stromnes@legerutengrenser.no
 
Portrettbilde ansatt HR-sjef
Alan Lefebvr
Mob: (+47) 977 362 64
E-post: alan.lefebvre@legerutengrenser.no
 
Leder for programavdelingen
Jack Herheim
Mob: (+47) 412 999 00
E-post: jack.herheim@legerutengrenser.no
Les mer om programavdelingen og deres arbeid.
 
Leder Programavdelingen | Maritim support
Jack Herheim
Mob: (+47) 412 999 00
E-post: jack.herheim@legerutengrenser.no